Advertisment

zdrowie

Całkiem dużo zastanawiałam się nad tym, co skrobnąć przy okazji omawiania produktu Maść z tymianku przyszło mi na myśl, że zwyczajnie zapodam kilka najważniejszych informacji od wytwórcy. Jadnak oczywiście to za mało i chcielibyście wyczaić ode mnie cóś tam wiecej. OK. Podejmijemy próbę pogłębienia naszej wiedzy.
Zacznijmy pisać od tego, że zdrowie to moment pełnego, odpowiedniego samopoczucia cielesnego, duchowego i społecznego, a nie zaledwie jako brak chorób ewentualnie niedołężności. W ostatnich latach definicja ta została zmieniona o umiejętność wiedzenia zajmującego życia towarzyskiego i materialnego” a także format duchowy. Życzę wszystkim szybkiego uleczenia z ich problemów zdrowotnych.
Zatem do rzeczy – opiszmy maść z tymianku.

  Sklad Petrolatum, Camphor, Menthol, Thymus Vulgaris Oil, Rosmarinus Officinalis Oil, Pinus Sylvestris Oil, Citrus Limonum Oil, Eucalyptus Globulus Oil.   Sposób użycia Dorośli oraz dzieci powyżej 5 roku życia: wcierać w skóre klatki piersiowej oraz pleców 2 – 4 razy dziennie   Uwaga Produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego. Nie stosować w okolicy oczu. Przechowywać w miejscu suchym oraz niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze 15 – 25 stopni C.   Opis Maść o przyjemnym ziołowym zapachu zawierajaca mieszankę tymianku oraz olejków eterycznych przeznaczona może być do smarowania klatki piersiowej i pleców. Poprzez uwalnianie się ziołowych oparów, powoduje lagodzenie objawów oddychania. Substancje aktywne obecne w praparacie takie, jak kamfora oraz mentol przenikają do dróg oddechowych poprzez co, przynoszą ulgę oraz świeżość.

wielu z was męczy się z problemem, co robić by jak najmądrzej zadbać o zdrowie?Dbać o ludzkie zdrowie to także znaczy także wykonywać regularne badania profilaktyczne – zależne od płci, wieku, stylu życia oraz narażenia zawodowego. Warto zapytać swojego lekarza o różne badania przesiewowe, które ze względu na koszty w ramach NFZ nie są wykonywane. Regularne wizyty u lekarza rodzinnego, stomatologa, ginekologa/urologa powinny być też standardem. Wszelkie dolegliwości warto leczyć w zarodku – da to także najlepsze rezultaty. Należy dokładnie przestrzegać zaleceń oraz nie modyfikować ich na własną rękę. ważne może być by nie nadużywać leków objawowych – zwłaszcza przeciwbólowych. Owszem, przynoszą ulgę, ale w nadmiarze niszczą nerki, żołądek, a niekiedy oraz serce. Panie powinny bardzo dobrze sie zastanowić zanim zastosują antykoncepcję hormonalną czy może hormonalną terapię zastępczą – korzyści sa bardzo dobrze znane, ale poważne działania uboczne zatem już nie.
Nie koniecznie należy codzień chadzać do lekarza by porządnie o własne zdrowie. Przykład. Istnieją przypadki, w których decyzję o profilaktyce za pomocą lekow dostępnych bez recepty można bezpiecznie powierzyć samemu pacjentowi. Potencjalne korzyści z ulatwionego dostępu do leku istotnego w profilaktyce dolegliwości cywilizacyjnych, kosztujące nasze życie dziesiątków tysiecy osób rocznie, są warte niewielkiego, związanego z tym ryzyka. Na przykład kwas acetylosalicylowy czy może nitrogliceryna dostępna bez recepty w Danii, Francji oraz Wielkiej Brytanii, latwość nabycia nitrogliceryny może także uratować życie, a stosunkowo wysokie ryzyko wystąpienia działań niepożądanych może być do zaakceptowania.
Nie koniecznie należy codzień chadzać do lekarza by porządnie o własne zdrowie. Przykład. Istnieją przypadki, w których decyzję o profilaktyce za pomoca leków dostepnych bez recepty można bezpiecznie powierzyć samemu pacjentowi. Potencjalne korzyści z ułatwionego dostępu do leku istotnego w profilaktyce dolegliwości cywilizacyjnych, kosztujace nasze życie dziesiatków tysięcy osób rocznie, są warte niewielkiego, związanego z tym ryzyka. Na przykład kwas acetylosalicylowy czy może nitrogliceryna dostępna bez recepty w Danii, Francji oraz Wielkiej Brytanii, łatwość nabycia nitrogliceryny może także uratować życie, a stosunkowo wysokie ryzyko wystąpienia działań niepożądanych może być do zaakceptowania.

Advertisment